Servis-Bakım ve Ölçüm

Servis-Bakım ve Ölçüm

Qurtuba Mühendislik, Türkiye genelinde tüm illerde vermiş olduğu teknik servis ve periyodik bakım hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza dakik, pratik ve ekonomik çözümler üretmektedir. Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ölçüm ve raporlama hizmetlerini de gerçekleştirerek işletmelerin ve yapıların istenmeyen durumlara karşı daima kontrol altında olmalarını sağlamaktadır.

7/24 HIZLI VE GÜVENİLİR

Teknik Servis Hizmeti

Proje ve uygulamalarımız dahilindeki tüm çalışma alanları için Türkiye genelinde hizmet veren elektrik teknik servis birimimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde arızalarınıza müdahale ederek kayıplarınızı engelleyebiliriz.

1
KESTİRİMCİ VE MALİYETİ DÜŞÜREN

Bakım Hizmetleri

İşletme ve yapılarınızın elektrik kaynaklı arızalarını asgari düzeye indirebilmek için periyodik bakım hizmetlerimizden faydalanabilir, kestirimci bakım ile maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Böylelikle altyapınızın ve cihazlarınızın da ömrünü uzatabilirsiniz.

2
DOĞRU VE DETAYLI

Ölçüm ve Raporlama

Enerji kalitesi, akım, gerilim, aktif güç, reaktif güç, harmonik, topraklama, paratoner, aydınlatma seviyesi, termal kamera v.b. ölçümlerin yapılması ve raporlanmasının yanı sıra, elektrik iç tesisat denetim raporlarının hazırlanmasında da yanınızdayız.

3